На житло військовим цьогоріч запланували 751 мільйон - Міноборони

На житло військовим цьогоріч запланували 751 мільйон - Міноборони

Укрінформ
За бюджетною програмою "Будівництво житла для військовослужбовців" цьогоріч Міністерством оборони України заплановані видатки в сумі 751 млн грн. 

Про це сказав речник Міністерства оборони України полковник Дмитро Гуцуляк на брифінгу у п'ятницю, повідомляє кореспондент Укрінформу.  

"Цього року за бюджетною програмою "Будівництво житла для військовослужбовців" Міністерству оборони заплановані видатки в сумі 751 млн грн", - сказав Гуцуляк.

Він також уточнив, що торік 1040 квартир було розподілено сім'ям військовослужбовців Збройних Сил України. 

"За минулий рік сім'ям військовослужбовців Збройних Сил України розподілено 1040 квартир у Первомайську, Білгороді-Дністровському, Макарові, Дніпрі, Бахмуті, Коростені, Мелітополі, Чопі, Коломиї, Білій Церкві, Василькові, Одесі, Києві, Новому Роздолі, Сумах та інших містах України. Ще 404 сім'ї отримали грошову компенсацію за належне для отримання житлове приміщення на загальну суму 154 млн грн", - уточнив речник. 

За інформацією, яку оприлюднив речник МОУ, 226 квартир було надано для постійного проживання сім'ям військовослужбовців запасу з числа службового житла МОУ.

"Погоджено пропозиції щодо виключення 226 квартир з числа службового житла Міністерства оборони України та надання його для постійного проживання сім'ям військовослужбовців запасу", - додав Гуцуляк. 

Як поінформував речник МОУ, 345 учасників АТО та 13 сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, забезпечено житлом з фондів МОУ. 

"З фондів Міністерства оборони України забезпечено житлом 345 учасників АТО та 13 сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції.

Виплатами грошової компенсації за піднайм житла забезпечені понад 13 тис. сімей військовослужбовців на загальну суму близько 264 млн грн", - зауважив речник. 

Як зазначив Гуцуляк, торік було виділено понад 40 млн грн на будівництво казарм для забезпечення житловими приміщеннями військовослужбовців військової служби за контрактом. 

"Для забезпечення житловими приміщеннями військовослужбовців військової служби за контрактом у спеціально пристосованих казармах минулого року було виділено понад 40 млн. грн. Завершуються будівельно-монтажні роботи на трьох казармах у Львові, Василькові та Старичах, що дасть можливість розмістити понад 550 контрактників", - пояснив Гуцуляк.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-