На телеконцерті в Литві волонтери зібрали на підтримку України 120 тис. євро

На телеконцерті в Литві волонтери зібрали на підтримку України 120 тис. євро

2194
Ukrinform
На телеконцерті, що пройшов 13 січня на Литовському ТБ, волонтери зібрали на підтримку України 120 тис. євро.

Про це написав у своєму Фейсбуці шведсько-литовський волонтер, журналіст, аналітик Йонас Охман.

«BLUE/YELLOW (волонтерська організація, організована Охманом та іншими волонтерами у Вільнюсі, збирає в Литві і Європі допомогу для України. - ред.) з гордістю оголошує... що на благодійному концерті, який проходив на Литовському національному телебаченні 13 січня (річниця невдалої радянської спроби повалити уряд Литви в 1991 році) організації вдалося зібрати близько 120 000 євро, щоб підтримати Україну», - пише Охман.

За його словами, кошти будуть використані як для підтримки Збройних сил України в їхній героїчній боротьбі проти російської агресії, так і для підтримки цивільного населення Донбасу, що страждає від жахливих наслідків війни.

«Благодійна робота під назвою «Разом - до перемоги» - ясно показала волю і здатність, єдність і рішучість Литви, її влади і громадянського суспільства, підтримувати Україну. BLUE/YELLOW сердечно дякує всім своїм спонсорам і прихильникам у Литві й інших країнах. Наступного тижня ми будемо ініціювати відповідні зусилля для реалізації підтримки, як військового, так і гуманітарного характеру. Ми, литовські добровольці, не залишимо Україну в її боротьбі, не соромтеся приєднатися до нас у наших зусиллях з підтримки», - закликає Охман.

За словами волонтера, патроном цього заходу є екс-президент Литви Валдас Адамкус (1998-2003, 2004-2009.). Захід пройшов за підтримки Міністерства закордонних справ Литви, Литовської армії і Міністерства внутрішніх справ Литви.

Як повідомляв раніше Укрінформ, 13 січня, у Вільнюсі, біля Національного телебачення і радіомовлення відкрито обеліск у пам'ять про загиблих 26 років тому, коли центральна радянська влада в Москві спробувала військовим шляхом задушити оголошену Литвою незалежність.

Фото: BLUE/YELLOW

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-