Вбивство Шеремета: Human Rights заявляють про відсутність результатів

Вбивство Шеремета: Human Rights заявляють про відсутність результатів

Доповідь
Укрінформ
Human Rights Watch стурбована відсутністю результатів у розслідуванні вбивства журналіста «Української правди» Павла Шеремета та обмеженням свободи ЗМІ в Україні.

Про це у четвер під час презентації щорічної всесвітньої доповіді Human Rights Watch про ситуацію з правами людей заявила представник Human Rights Watch в Україні Таня Купер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Особливо турбує відсутність якихось відчутних результатів у розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета, який загинув торік влітку, і нападу на інших журналістів у минулому році», - сказала вона.

За словами Купер, Human Rights Watch також стурбована обмеженням свободи ЗМІ в Україні. На думку аналітиків міжнародної правозахисної організації, жертвами таких порушень у минулому році в Україні стали «особливо журналісти, які висвітлюють конфлікт на сході, і яких обвинувачували в пособництві, в зраді тощо».

«Українська влада, на нашу думку, недостатньо добре реагували на такі атаки, на такі напади і агресію проти журналістів і особливо після того, коли було оприлюднено імена або особисті дані сотень журналістів та інших людей, які були акредитовані в прес-центрі «ДНР», - зауважила вона.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-