Уряд не призначить держсекретаря МОЗ без спецперевірки – Супрун

Уряд не призначить держсекретаря МОЗ без спецперевірки – Супрун

1169
Ukrinform
В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун домовилася з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом та міністром Кабінету Міністрів Олександром Саєнком, що уряд не призначатиме Наталію Шолойко держсекретарем МОЗ без спеціальної перевірки.

Про це очільник МОЗ повідомила в інтерв'ю "Українській правді".

"Я мала розмову з Прем’єром і міністром Кабінету Міністрів про цю ситуацію. Вони погодились, що не будуть її (Шолойко - ред.) призначати без спецперевірки. І це теж стане перешкодою до того, аби вона не стала держсекретарем", - сказала Супрун.

Вона повідомила, що зараз є скарги, які подані проти цього призначення, розпочався судовий процес. Після його закінчення буде оголошений новий конкурс.

"Але справа не в тому, що ми не хочемо держсекретаря. На цьому тижні ми маємо зустрітися з комісією, яка вибирає держсекретаря. Я думаю, що нинішні вимоги до держсекретаря не є правильними. Зараз вони вимагають людей, які працювали в цій системі довгий час. А ми хочемо нових людей з іншими ідеями", – зазначила в.о.міністра.

Супрун наголосила, що не хоче мати держсекретарем людину, "яка дуже добре розуміється на МОЗівських процесах".

"Я хочу нову людину, яка зможе організувати процеси так, аби один лист не йшов до мене з кабінету в кабінет 15 днів, а не людину, яка працює в цій системі 10 років і розуміє, як по-чиновницьки відповідати на листи", – заявила в.о. міністра.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-