Причин для зриву реформи Суспільного мовлення не існує - Наливайко

Причин для зриву реформи Суспільного мовлення не існує - Наливайко

Укрінформ
Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко впевнений, що немає причин для зриву реформи Суспільного мовлення.

Про це він заявив під час засідання колегії Держкомтелерадіо, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми проголосили, що в другій декаді січня буде повноцінний старт Суспільного. Зробили фантастичну роботу за останній час разом з Фондом державного майна і колективом Національної телекомпанії. У нас  вже є статутний капітал - 2,544 млрд грн. Ми йдемо в рамках "дорожньої карти". Статут пройшов необхідні погодження і зараз знаходиться в Міністерстві юстиції. І на ближчому засіданні уряду, але в цьому році, однозначно цей статут Суспільного мовника - ПТА НСТУ - буде затверджений. Ми очікуємо добрі новини по фінансуванню Суспільного мовника", - сказав Наливайко.

Водночас, за його словами, є певні виклики на перехідний період - від часу, як зареєструється в другій декаді січня ПАТ НСТУ, і до того часу, як Наглядова рада вже визначить і обере майбутнє правління.

"Думаю, що цей період триватиме приблизно три місяці. Є певні поточні проблеми, пов'язані з корпоратизацією, реєстрацією юридичної особи. Але ми не бачимо якихось причин, які можуть в цілому зірвати цю реформу. Я абсолютно впевнений, що Наглядова рада, яка за цей час вже стала професійна, потихеньку тягар відповідальності з наших плечей бере на свої плечі, абсолютно логічно зможе з січня працювати", - підкреслив голова Держкомтелерадіо. 

Наливайко також додав, що багато проблем на шляху реформ виникло через проведення Євробачення, оскільки треба було одночасно здійснювати два великих проекти.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-