Балчун про свою зарплату: На популізм немає ліків

Балчун про свою зарплату: На популізм немає ліків

Ексклюзив
Укрінформ
Голова правління ПАТ “Укрзалізниця” Войцех Балчун добре усвідомлює високі очікування від нього на займаній посаді і робить максимум, що від нього залежить.

Закиди про відсутність реальних змін за його високої зарплати він називає популізмом, розповів керівник Укрзалізниці в ексклюзивному інтерв’ю Укрінформу.

“З іншого боку я розумію, що є така тенденція, зрештою це природно, коли люди кажуть: прийшов Балчун, заробляє тут стільки грошей, то відразу має бути все по іншому... Але перші принаймні п’ять місяців все робилося так, щоб максимально перешкодити моїй команді працювати”, - підкреслив керівник компанії.

Натяки у публічному просторі про відсутність реальних результатів роботи за кілька місяців Балчун називає “популізмом, на який немає ліків”.

“Я виконую свою роботу так добре, настільки можу. Поки український уряд бачитиме сенс у моїй місії, то я продовжуватиму свою роботу. Якщо він не бачитиме такої потреби, то він мене звільнить, або в мене завершиться контракт”, - заявив Балчун.

Своє можливе звільнення він не вважатиме якоюсь трагедією.

“Для мене це менеджерський виклик, відповідальність за репутацію Польщі й особисту репутацію, над якою я працював понад 20 років. Чесно виконувати свою роботу - це для мене основна мотивація”,- наголосив керівник Укрзалізниці.

Балчун підкреслив, що від його повернення на батьківщину радітиме сім’я і члени його рок-гурту Сhemia.

Проте, як наголошує Балчун, він дуже сильно втягнувся у роботу в Україні.

“Щиро кажучи, я ототожнюю себе з цією компанією, оскільки я бачу, що це прекрасна країна з величезним потенціалом. Просто треба це використати”,- констатував керівник Укрзалізниці.

Повний текст інтерв’ю з головою правління ПАТ “Укрзалізниця” читайте на сайті Укрінформу у вівторок.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-