В Україні відзначають День Сухопутних військ

В Україні відзначають День Сухопутних військ

Укрінформ
В Україні 12 грудня відзначається День Сухопутних військ. Свято відзначається  згідно з Указом Президента від 18 жовтня 1997 р. щорічно в цей день, «...ураховуючи заслуги Сухопутних військ України як найчисленнішого виду Збройних Сил України у забезпеченні обороноздатності держави...».

Сухопутні війська Збройних сил України були сформовані у складі Збройних сил України на підставі Указу Президента України відповідно до статті 4 Закону України «Про Збройні сили України» у 1996 році.

За своїм призначенням та обсягом покладених на них завдань, Сухопутні війська відіграють вирішальну роль у виконанні Збройними силами України своїх функцій як у мирний, так і воєнний час. Сучасні Сухопутні війська – це багатофункціональний організм, який складається з механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, армійської авіації, частин і підрозділів протиповітряної оборони, спеціальних військ, частин і установ, технічного й тилового забезпечення.

Нині особовий склад Сухопутних військ Збройних сил України з честю виконує свій обов’язок перед народом, демонструючи вірність військовій присязі, відповідальність, високий бойовий вишкіл і професіоналізм. Як найчисельніший вид та основа бойового потенціалу Збройних сил України, Сухопутні війська несуть найбільше навантаження та відіграють вирішальну роль у ході виконання завдань антитерористичної операції щодо забезпечення територіальної цілісності та недоторканності кордонів держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-