Пільги на транспорт треба робити цільовими - Гройсман

Пільги на транспорт треба робити цільовими - Гройсман

960
Ukrinform
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман переконаний, що питаннями вироблення механізму запровадження цільових пільг на проїзд у транспорті має зайнятися місцева влада.

Про це він заявив під час робочої поїздки до Тернопільської області, інформує Урядовий портал.

"Треба відходити від загальних пільг і робити їх цільовими. Я думаю, що місцева влада розуміє, як це робити і може це зробити. Транспорт - місцевий, люди - місцеві, кошти з транспорту отримують місцеві підприємства, вони і мають вирішувати співвідношення пільговиків теж", - сказав Гройсман.

За його словами, уряд вже працює над монетизацією безоплатного проїзду, але більше це питання стосується не центральної, а місцевої влади.

"Монетизація є важлива. Міністерство соціальної політики зараз працює над цим питанням. Але я вважаю, що це питання місцевого значення, місцева влада має вирішити це питання", - зауважив Прем'єр-міністр.

Разом з тим, він висловив сподівання, що вже наступного року вдасться визначитися, яким чином реформувати систему пільг.

"Я думаю, що наступного року питання має бути вирішене і по категоріях, і по картках, і хто має право, і скільки поїздок. Треба все розкласти по своїх полицях. Інакше транспорт завжди буде "вбитий", розвалений і ніколи не буде порядку", - підкреслив глава уряду.

У прес-службі Кабміну зазначили також, що Прем'єр-міністр у Тернополі ознайомився з результатами запровадження першої в Україні міської Програми автоматизованої системи оплати за проїзд та обліку пасажирів в електротранспорті, випробував використання безконтактних карток для проїзду та "позитивно оцінив запровадження автоматизованої системи оплати".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-