У МОЗ розповіли про ситуацію з грипом

У МОЗ розповіли про ситуацію з грипом

1236
Ukrinform
Захворюваність на грип та ГРВІ в Україні. за даними Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій, не перевищує епідемічні пороги.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

«Показники захворюваності на грип та ГРВІ в усіх регіонах України не перевищують епідемічні пороги. За звітний тиждень (24-30 жовтня) на грип та ГРВІ в Україні захворіло 162 тисячі 689 осіб, із них понад 66% - діти віком до 17 років», - йдеться у повідомленні.

За віковою структурою превалює захворюваність серед дітей до 14 років. Темп приросту захворюваності серед дорослих зменшився на 2,4%, а серед дітей до 17 років - збільшився на 2,1%.

Найбільше хворих зареєстровано у Київській області, найменше - у Тернопільській.

Серед осіб, які звернулися за медичною допомогою, питома вага госпіталізованих становить 3%, із них 3812 дітей віком до 17 років, що на 0,8% більше ніж за минулий тиждень. Порівняно з минулим тижнем серед госпіталізованих кількість дітей віком до 4 років знизилася на 3,8%.

Фахівцями-вірусологами лабораторних центрів МОЗ України за 43-й тиждень 2016 року проведено 236 досліджень зразків матеріалу від хворих на грип та ГРВІ методом імунофлюоресцентної мікроскопії, з них в 36,9% випадках отримані позитивні результати.

У міністерстві також зазначили, що у країнах Європи активність грипу залишається на низькому рівні. Зареєстровані спорадичні випадки виявлення вірусів грипу, що звичайно для цієї пори року.

З початку епідемічного сезону 66% усіх випадків виявлення вірусів грипу зареєстровані в чотирьох країнах Західної і Північної Європи (Норвегія, Сполучене Королівство, Франція та Швеція). Лише 11 країн повідомили про виявлення позитивних на грип зразків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>