На грип та ГРВІ вже захворіли понад 470 тисяч українців

На грип та ГРВІ вже захворіли понад 470 тисяч українців

1217
Ukrinform
За даними Українського центру з контролю та моніторингу захворювань, на даний момент зареєстровано 472 054 хворих на грип та ГРВІ. Летальних випадків від ускладнень грипу немає.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"У нинішньому епідсезоні вже зареєстровано 472 054 хворих", - йдеться у повідомленні. 

Всього по Україні з початку епідемічного сезону госпіталізовано з попередніми діагнозами «Грип» та «Гостра респіраторна вірусна інфекція» 13873 особи (2,9% від захворілих), з них 80,3 % становлять діти віком до 17 років. Рівень захворюваності в епідсезон 2016-2017 років майже на 20% перевищує минулорічні показники аналогічного періоду.

За період з 3 по 23 жовтня, за оперативними даними територіальних органів охорони здоров'я, перехворіло 1,1 % населення (аналіз проводився без урахування даних АР Крим та м.Севастополя). Діти віком до 17 років становлять 70,1% від загальної кількості захворілих.

За минулий звітний тиждень темп приросту захворюваності зростає як серед дорослих, так і серед дітей, проте у жодному з регіонів показники не перевищують епідемічних порогів. Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в Київській – 699,5, найменший – у Тернопільській областях – 220,6 на 100 тис. населення.

Також у МОЗ наголосили, що за звітний період в Україні летальних випадків внаслідок грипу не зареєстровано. З початку епідемічного сезону, за оперативними даними, вакцинація проти грипу не проводилася.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>