Кабмін визначив зарплати керівників оборонних та правоохоронних відомств

Кабмін визначив зарплати керівників оборонних та правоохоронних відомств

1175
Ukrinform
Кабінет міністрів України встановив посадовий оклад для низки керівників правоохоронних та оборонних відомств у розмірі 12 тис. 061 грн.

Відповідна постанова розміщена на Урядовому порталі.

«Голова СБУ, голова Служби зовнішньої розвідки, начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних сил, командувач Національної гвардії, голова Адміністрації Держспецтрансслужби, голова Держприкордонслужби, начальник Управління державної охорони, голова ДПтС, голова Держспецзв’язку, голова ДСНС, керівник розвідувального органу Міноборони. Місячний посадовий оклад - 12 061 грн», - йдеться у документі.

Їхнім першим заступникам, командувачам родів військ Збройних сил і начальнику Національного університету оборони імені Івана Черняховського встановлено оклад у сумі 11,2 тис. грн.

Заступники керівників цих відомств та начальник Об'єднаного оперативного штабу мають отримувати оклад у розмірі  10 тис. 338 грн.

При цьому за інтенсивність служби виплачується надбавка у розмірі до 100% посадового окладу; премія відповідно до їхнього особистого внеску в загальні результати роботи у межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі; грошова допомога на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує місячного грошового забезпечення.

Також передбачено оклад за військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років, установлених у розмірі і порядку, що визначаються законодавством для військовослужбовців.

Можлива матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує місячного грошового забезпечення.

"Умови грошового забезпечення, визначені цією постановою, застосовуються з 1 травня 2016 року", - зазначається у документі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-