Начальник київської поліції: кожен другий розбій - "на совісті" гастролерів

Начальник київської поліції: кожен другий розбій - "на совісті" гастролерів

1460
Ukrinform
Кожна четверта крадіжка та кожен другий розбій у Києві здійснюються особами з інших регіонів.

Про це повідомив сьогодні на засіданні колегії МВС начальник Головного управління Національної поліції у Києві Андрій Крищенко, передає кореспондент Укрінформу.

«Криміногенна ситуація в Києві є складною, але цілком контрольованою і досить прогнозованою. За останній час поліції Києва вдалося суттєво знизити темпи зростання злочинності, що стосуються пограбування і особливо автоугонів. Лише за останній час нами було затримано 19 груп автокрадіїв, де 11 з них не є мешканцями Києва. Кожна четверта крадіжка, кожен другий розбій, пограбування, заволодіння авто скоюється особами з інших регіонів або навіть з інших держав», - сказав Крищенко.

За його словами, у Києві відзначається зростання кількості злочинів у громадських місцях. Водночас особливо тяжкі злочини - вбивство, важкі тілесні ушкодження - залишаються незмінними, тобто не зростають, і їх розкриття на рівні 80 відсотків.

Керівник київської поліції зауважив, що в останній час намітилась тенденція зниження «майже вдвічі злочинів з використанням вогнепальної зброї. Це є наслідком того, що нами було вилучено велику кількість вогнепальної зброї, яка потрапляла до Києва переважно із зони АТО».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-