Від викладачів вишів зажадали спілкування виключно українською

Від викладачів вишів зажадали спілкування виключно українською

1048
Ukrinform
Міністерство освіти і науки України направило керівникам обласних департаментів/управлінь освіти та всіх навчальних закладів України листа про вимогу викладати та спілкуватися у навчальних закладах державною мовою.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти та науки.

«У робочий час у навчальних закладах з навчанням українською мовою науково-педагогічними, педагогічними працівниками та іншим персоналом використовується українська мова, а в навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин поряд з українською мовою - також мова, якою здійснюється навчально-виховний процес у цьому закладі», - йдеться в роз'ясненні міністерства.

 Також у міністерстві наголосили, що освітні заклади повинні забезпечити підвищення рівня володіння державною мовою своїх науково-педагогічних та педагогічних працівників.

Крім того, освітнім навчальним закладам рекомендується активно залучати дітей та молодь до різноманітних навчально-виховних і культурно-просвітницьких заходів, у межах яких популяризувати українську мову в учнівському, студентському та педагогічному середовищах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-