Каськів вніс заставу у $600 тисяч і вийшов на волю - Єнін

Каськів вніс заставу у $600 тисяч і вийшов на волю - Єнін

962
Ukrinform
Екс-керівник Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів вніс заставу на суму 600 тис. дол. і вийшов на волю.

Про це повідомив заступник генпрокурора Євген Єнін в інтерв'ю "Українським новинам".

"Каськів вийшов... Застава внесена", - зазначив Єнін.

Водночас він відмовився відповісти на запитання, чи буде арештовано майно Каськіва у Панамі.

"На даний час це таємниця слідства. По-друге, після того, як ми з'ясуємо весь перелік рухомого або нерухомого майна, яке знаходиться у власності Каськіва або пов'язаних з ним людей на території Панами, ми визначимося - вимагати арешту майна чи внесення застережень щодо можливості відчуження того чи іншого майна у Панамі. Це непросте питання. Якщо ми намагаємося щось заарештувати, то ми повинні розуміти, що всі витрати, пов'язані з цим, будуть покладені на нашу державу. Потрібно зробити все мудро, щоб уникнути зайвого навантаження на український бюджет", - сказав заступник генпрокурора.

Він додав, що на даному етапі у панамської сторони є півроку для розгляду клопотання про надання політичного притулку Каськіву. "Ми навмисно не намагаємося підіймати шум, щоб українську владу не звинувачували у спробах тиску на владу Панами", - зазначив Єнін.

Як відомо, Каськів з 23 грудня 2010 по 15 березня 2014 року очолював Державне агентство з інвестицій і управління національними проектами України. За даними МВС, під керівництвом Каськіва Держінвестпроект використовав кількасот мільйонів гривень не за цільовим призначенням.

Каськіву повідомили про підозру за ч.5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна) і ч.2 ст. 366 (службова фальсифікація) Кримінального кодексу у рамках розгляду справи про розкрадання державних коштів у 2012-2013 роках на 7,5 млн грн щодо укладеного Каськівим договору про надання рекламних послуг.

У ніч на 8 вересня Каськіва затримали у Панамі. Панамський суд обрав йому запобіжний захід у вигляді застави на суму 600 тис. дол. і обмежив його пересування в Панамі. Каськів подав клопотання про політичний притулок.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>