Гроші Лазаренка: Антигуа і Барбуда конфіскувала майже $67 мільйонів

Гроші Лазаренка: Антигуа і Барбуда конфіскувала майже $67 мільйонів

2701
Укрінформ
За рішенням місцевого суду, заморожені в банку Антигуа і Барбуди гроші Павла Лазаренка надійдуть в державну казну цієї країни - 66,7 мільйона доларів.

Про це повідомляє "Голос Америки".

"Саме така сума, що раніше належала колишньому прем’єр-міністру України Павлу Лазаренку, була заморожена на рахунках банку цієї острівної нації, на даний момент ліквідованого. Фонди були заморожені Управлінням з політики за контролем над розповсюдженням наркотиків та відмиванням грошей Антигуа, на офіційному вебсайті якого і повідомляється ця новина. Уряд Антигуа аргументував це тим, що гроші Лазаренка були здобуті корупційним шляхом", - йдеться в повідомленні.

У четвер, 15 вересня, вищий суд Антигуа і Барбуди прийняв рішення перевести ці гроші в урядовий фонд конфіскатів, а по суті - в казну країни. Як вони будуть використовуватися - вирішуватиме уряд цієї карибської нації.

З приводу цих грошей велася судова справа між самим колишнім українським прем’єр-міністром через його представників і урядом Антигуа і Барбуди.

"У всій цій історії найдивніше те, що український уряд не вступив у цей процес зі своїми вимогами щодо повернення грошей Лазаренка", - зазначив юрист компанії Arnall Golden Gregory Джин Берд.

"Однак, для того, щоб це зробити, необхідно було діяти до відповідних судових термінів, тобто по суті треба було починати, як тільки заарештували Павла Лазаренка, або хоча б, коли Україні стало відомо про те, що гроші були заморожені на рахунках в Антигуа", - додав він.

Директор Управління з питань політики за контролем над розповсюдженням наркотиків та відмиванням грошей Антигуа Едвард Крофт похвалив роботу своїх агентів і підкреслив, що їх досягнення продемонструвало світу, що Антигуа і Барбуда не відкриті для бізнесу міжнародних злочинців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-