Україну офіційно запросили на

Україну офіційно запросили на "Ігри нескорених"

Укрінформ
Україна отримала офіційне запрошення направити команду на "Ігри нескорених" - аналог Паралімпійських Ігор для військовослужбовців, - які відбудуться наступного року в Торонто.

Про це заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Клипуш-Цинцадзе на брифінгу у вівторок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Минулого тижня ми отримали підтвердження, що Україна має можливість бути офіційним учасником "Ігор нескорених", які наступного року відбудуться в Канаді", - сказала Климпуш-Цинцадзе.

За її словами, аби Україна мала змогу долучитися до цих змагань, які є аналогом Паралімпійських Ігор для військовослужбовців, що стали інвалідами внаслідок воєнних дій, довелося докласти багато зусиль і державним структурам, зокрема Мінмолодьспорту, Мінсоцполітики, МЗС, посольству України в Канаді і та послу Канади в Україні, і громадським організаціям, які були ініціаторами цього процесу.

Віце-прем'єр повідомила, що незабаром буде оголошено набір учасників, які зможуть подати заявки і пройти тренінги у спеціальних таборах.

"Тому зараз на міжвідомчу комісію зі співпраці з НАТО буде виноситися це питання, щоб вони прийняли план, як ми будемо відбирати і тренувати цих людей і як їх туди посилати. Тобто є комплекс питань, як ми це робитимемо, але перший крок - офіційний дозвіл - у нас є", - резюмувала Климпуш-Цинцадзе.  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-