Прокуратура висунула звинувачення у справі проектування «Арени Львів»

Прокуратура висунула звинувачення у справі проектування «Арени Львів»

1899
Укрінформ
Прокуратурою Львівської області завершила слідство і скерувала до Галицького районного суду Львова обвинувальний акт щодо керівника філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Львівській області, який затвердив завищений кошторис проектування стадіону «Арена Львів».

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

«Вказаний посадовець не забезпечив належне проведення комплексної державної експертизи проектної документації щодо "Будівництва стадіону на вул. Стрийській-Кільцевій дорозі в м. Львові". Зокрема, не перевіривши проектну документацію на відповідність чинному законодавству України, затвердив позитивний комплексний висновок державної експертизи», - сказано у повідомленні прокуратури.

На підставі цього висновку, на думку прокуратури, міськрада Львова здійснила оплату проектної документації на суму понад 37 млн грн, а за даними судової інженерно-технічної експертизи вартість проектно-вишукувальних робіт повинна була б становити лише 10,6 млн грн.

У випадку доведення вини чиновника у суді, йому загрожує до п'яти років позбавлення волі.

У повідомленні прокуратури не вказане ім'я обвинуваченого, однак директором львівської філії ДП «Укрдержбудекспертиза» є Василь Князик, який працював на цій посаді і під час проектування та будівництва «Арени Львів».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-