Для молодшої школи надрукують хрестоматії з українськими письменниками

Для молодшої школи надрукують хрестоматії з українськими письменниками

Укрінформ
Міністерство освіти та науки планує за зекономлені на друку підручників кошти випустити книжки із серії «Шкільна бібліотека» з творами сучасних українських письменників, які були додані до Кола читання в оновленій програмі «Літературне читання» у початковій школі.

Про це заявила міністр освіти та науки Лілія Гриневич, повідомляє прес-служба МОН

«У цьому році нам вдалося знизити собівартість друку підручників для 8 класу і на зекономлені кошти ми вперше за роки незалежності маємо можливість надрукувати в серії «Шкільна бібліотека» дві хрестоматії з творами сучасних українських дитячих письменників для учнів початкової школи», - зазначила Гриневич.

Зокрема, до хрестоматії увійдуть твори сучасних українських письменників, які користуються популярністю серед дітей: Сашко Дерманський, Іван Малкович, Дмитро Чередниченко, Леся Вороніна, Оксана Кротюк, Іван Андрусяк, Мар'яна Савка, Мар'яна та Тарас Прохаськи, Ірен Роздобудько та інші, загалом - понад 30 авторів. Їхня популярність визначили на підставі аналізу найбільш запитуваної літератури дітьми через систему бібліотек, після консультацій з експертами дитячого читання та на підставі аналізу тематичних Інтернет-ресурсів ("Барабука", "Читомо", "Казкарка").

Відповідно до рішення Колегії МОН від 08.09.2016 р. навчальні посібники серії «Шкільна бібліотека»: «Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання у 1, 2 класах» та «Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання у 3, 4 класах» отримали гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України

Книжки будуть надруковані до кінця 2016 року та надійдуть до всіх шкільних бібліотек.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-