Гриневич каже, що підручники друкують без

Гриневич каже, що підручники друкують без "відкатів"

1037
Укрінформ
Заощаджені внаслідок здешевлення шкільних підручників кошти пішли на друкування підручників шрифтом Брайля і хрестоматій для початкової школи.

Про це заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич, виступаючи під час години запитань до уряду у Верховній Раді, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Нам вдалося за рахунок економії коштів, бо ми здешевили дуже підручники, бо нема вже ніяких "відкатів", заощадити кошти і за це додрукувати підручники для дітей шрифтом Брайля. За ці кошти ми також додруковуємо зараз хрестоматію для початкової школи, створену із творів сучасних дитячих українських письменників", - зазначила вона.

Гриневич додала, що цього року підручники для учнів 8 класів вперше в повному обсязі надруковано до початку навчального року.

"Ми розвезли на рівень областей 90% цих підручників, а ще 10% -  пов'язані зі школами (національних) меншин і зі школами для дітей з особливими потребами", - сказала керівник МОН.

Водночас вона наголосила, що досі існують проблеми з друком підручників для 4-х і 7-х класів.

"Далі проблематичними залишаються підручники для четвертих і сьомих класів. Тому що минулого року 50% було надруковано за кошти Державного бюджету і депутати долучилися до цього, віддаючи 80 млн гривень зі свого фонду заробітної плати, але зараз другу частину мають додрукувати органи місцевого самоврядування", - пояснила міністр.

За словами Гриневич, органам місцевої влади з цією метою було направлено субвенцію з Держбюджету, але не всі змогли її освоїти вчасно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-