Супрун представила своїх нових заступників

Супрун представила своїх нових заступників

2880
Ukrinform
В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун представила новопризначених заступників міністра Олександра Лінчевського, Оксану Сивак і Павла Ковтонюка.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу. 

«Почнемо з того, що будемо один одному довіряти. Лише група людей зі спільними цінностями та баченням зможе не тільки виграти бій, а й перемогти у війні. Команда МОЗ — не політична, це фахівці, технократи, які будуть працювати по-новому», - сказала Супрун.

За її словами, нові заступники міністра - це професіонали, які своєю працею та знанням довели, що вони можуть відповідати за зміну медицини в Україні.

Олександр Лінчевський призначений заступником з питань медицини та організації медичної допомоги в АТО. 

Він торакальний хірург, член Європейської спілки торакальних хірургів та Європейської спілки хірургів травми та невідкладної хірургії. До призначення працював відповідальним хірургом поєднаної травми Київської міської клінічної лікарні №17. Медичний директор ініціативи «Захист Патріотів».

Оксана Сивак – заступник з питань громадського здоров’я та євроінтеграції.

Консультант ВООЗ. Куратор клінічних досліджень у напрямках онкології, кардіології, ревматології, ендокринології. Лікар акушер-гінеколог в Центрі репродуктивного здоров’я Київської міської клінічної лікарні №1. Координатор громадських медичних проектів в організації «Ініціатива Е+». Співавтор закону про реабілітацію та стратегії розвитку національної служби крові.

Павло Ковтонюк – заступник з напрямку реформ.

Спеціаліст ВООЗ з питань реформи охорони здоров'я, викладач Школи охорони здоров'я НаУКМА. Працював проектним менеджером з реформи охорони здоров'я при Національній раді реформ. Брав участь у розробці Стратегії реформування охорони здоров'я 2015-2020 рр. та Концепції реформи фінансування охорони здоров'я.

Як повідомляв Укрінформ, розпорядження Кабміну про призначення заступників міністра були підписані 31 серпня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-