SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Мін'юст і поліція укладуть меморандум для боротьби з рейдерством - 25.08.2016 12:22 — Новини Укрінформ
Мін'юст і поліція укладуть меморандум для боротьби з рейдерством

Мін'юст і поліція укладуть меморандум для боротьби з рейдерством

Фото
1635
Ukrinform
Міністерство юстиції і Національна поліція наступного тижня планують підписати меморандум щодо боротьби з рейдерством.

Про це в четвер під час антирейдерського експертного круглого столу в Києві заявив заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Павло Мороз, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Головна мета - посилити боротьбу з таким явищем як рейдерство в нашій країні... Наприкінці наступного тижня Міністерство юстиції і Національна поліція України укладуть меморандум по боротьбі з рейдерством", - сказав Мороз.

За його словами, це буде перший меморандум, укладений у сфері боротьби з рейдерством в Україні.

Він наголосив, що кількість рейдерських захоплень в Україні цього року значно зменшилась порівняно з минулим роком.

Антирейдерський експертний "круглий стіл" у Києві

Фото: Павел Багмут, Укрінформ.

"У минулому році їх було приблизно 3 тисячі, з них 2700 були абсолютно успішними. Що стосується поточного року, то ми можемо сказати, що статистично їх було в три рази менше", - зазначив Мороз.

Водночас заступник начальника Головного слідчого управління Національної поліції України Руслан Дударець зазначив, що підписання меморандуму дасть змогу оперативно реагувати на факти рейдерських захоплень підприємств в Україні.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-