Українцям обіцяють "осучаснені" пенсії

Українцям обіцяють "осучаснені" пенсії

4678
Ukrinform
Кабінет Міністрів України планує підвищити середній розмір пенсій у жовтні-листопаді 2016 року.

Про це в ефірі телеканалу «NewsOne» заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, повідомляє Урядовий портал.

«Ми розробляємо програму осучаснення пенсій. Адже пенсії від 1300 грн до 3000 грн не підвищувалися останні 3-4 роки. Ми зараз шукаємо ресурс для того, щоб з жовтня-листопада провести осучаснення для цих категорій громадян», - сказав він.

За словами Розенка, весь додатковий ресурс, який дає економіка, уряд спрямовує на підвищення соціальних стандартів, у тому числі пенсій. «Як тільки ми отримали додатковий ресурс, одразу прийняли рішення, що розмір мінімальної пенсії буде підвищений двічі протягом року – з 1 травня 2016 року і з 1 грудня 2016 року. Більше того, з 1 грудня підвищення відбудеться не на 5%, як планувалося раніше, а на 10%», - зазначив він, додавши, що за попередні два роки соцстандарти підвищувалися лише раз.

Розенко нагадав, що з 1 липня було скасовано оподаткування пенсій для більш ніж 300 тисяч пенсіонерів. Щодо оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів віце-прем’єр зауважив, що ця програма діє до кінця 2016 року. «Якщо ми побачимо, що фінансовий стан Пенсійного фонду дає нам можливість відмовитися від цієї програми, ми це зробимо», - підкреслив він.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-