Міністр оборони перевірив, як годують бійців, і тепер дуже сердитий

Міністр оборони перевірив, як годують бійців, і тепер дуже сердитий

Фото
1226
Ukrinform
В одній із військових частин 28-ї окремої механізованої бригади в ході перевірки якості харчування виявлено запаси неякісних, зіпсованих продуктів.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони України за підсумками перевірки, участь у якій 24 липня взяв міністр оборони Степан Полторак. 

"Під час перевірки продовольчих складів частини, холодильного устаткування, місць зберігання продуктів харчування військовослужбовців, овочесховища були виявлені запаси неякісних, зіпсованих продуктів харчування. Всі продукти харчування зберігалися в антисанітарних умовах, температурний режим збереження продуктів не витримувався", - цитує повідомлення Українська правда.

"Відповідальні за контроль харчування посадові особи притягнуті до дисциплінарної відповідальності: одного з офіцерів, відповідального за тилове забезпечення у військовій частині, звільнено з посади", - йдеться у повідомленні.

За словами Полторака, з боку Міноборони буде вжито заходів щодо припинення виявлених недоліків.

"За невиконання умов договорів контракти з постачальниками неякісної продукції будуть розірвані у судовому порядку", - зазначив глава відомства.

Керівнику Військової служби правопорядку Одеського гарнізону доручено провести перевірку усіх видів діяльності військової частини. 

Як раніше повідомлялося, Центр розвитку та супроводження матеріального забезпечення протягом тижня провів п'ять перевірок військових частин ЗСУ. Як зазначили у МОУ, перевірки триватимуть, "поки постачальники не будуть виконувати правила поставок та умови зберігання продуктів харчування".

Фото: Фейсбук міністра оборони

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>