Президент підписав таємні документи РНБО про оборонні закупівлі

Президент підписав таємні документи РНБО про оборонні закупівлі

1183
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 20 травня.

Відповідний указ опубліковано на сайті Президента.

"Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 травня 2016 року "Про стан виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 27 січня 2016 року "Про основні показники державного оборонного замовлення на 2016 рік", введеного в дію Указом Президента України від 5 лютого 2016 року № 40" (додається, таємно), – сказано в документі.

Як мовиться в указі, рішення стосується стану виконання попереднього рішення РНБО «Про основні показники державного оборонного замовлення на 2016 рік», введеного в дію указом президента України від 5 лютого.

У тому рішенні від 27 січня Рада національної безпеки і оборони розглянула державне оборонне замовлення на 2016 рік, затвердила новий військово-адміністративний поділ території України та взяла за основу Стратегію кібербезпеки.

У державному оборонному замовленні були визначені пріоритетними розробка та виробництво нових зразків військової техніки та зброї, розвиток українського оборонно-промислового комплексу та забезпечення надійного рівня обороноздатності України.

Крім того, РНБО взяла за основу Стратегію кібербезпеки України з урахуванням викликів, що постали нині: агресивних дій Росії, посилення тенденцій використання кіберпростору розвідувальними та спеціальними військовими структурами, терористами та криміналітетом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-