Базу даних переселенців обіцяють запустити на повну до серпня

Базу даних переселенців обіцяють запустити на повну до серпня

952
Ukrinform
Єдина інформаційна база даних про внутрішньо переміщених осіб (ВПО) буде введена в повну промислову експлуатацію до кінця липня 2016 року.

Про це на конференції "Криза на Східній Україні: як відбувається об'єднання та інтеграція внутрішньо переміщених осіб у громадах" у четвер заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін, повідомляє прес-служба міністерства. 

"Передбачається, що система (база даних про переселенців. - Ред.) буде введена в повну промислову експлуатацію до кінця липня цього року. Така система є для держави інструментом уніфікованого, ефективного та оперативного обліку даних про внутрішньо переміщених осіб та допомогу, що спрямовується на задоволення їхніх потреб", - сказав Мущинін.

За його словами, система, зокрема, має вирішити проблему одночасного подання внутрішньо переміщеними особами заявок на допомогу в кількох районах або областях України.

Мущинін наголосив, що "система є важливим інструментом і для ВПО та волонтерів, оскільки надає можливість ВПО переглядати через власний електронний кабінет актуальні пропозиції щодо можливої допомоги від волонтерів та волонтерських організацій, а останнім - залишати в системі інформацію щодо наявності в них допомоги та категорій осіб, яким вона адресується".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>