Афанасьєв піде до Євросуду зі скаргою на своїх катів

Афанасьєв піде до Євросуду зі скаргою на своїх катів

1149
Ukrinform
Нещодавно звільнений з російської неволі український політв'язень Геннадій Афанасьєв має намір домагатися покарання тих, хто катував його у в'язниці, через Європейський суд з прав людини. 

Про це він заявив в інтерв'ю Укрінформу.

"У мене є адвокат Олександр Попков, є захисники з Росії, в нас є кейси, з якими ми будемо працювати і будемо подавати до суду (ЄСПЛ. - Авт.)", - сказав Афанасьєв.

За його словами, ті, хто з нього знущався у російській в'язниці, є злочинцями, а зі злочинністю треба боротися: порушувати проти них справи, шукати, затримувати, саджати за грати і карати за те, що вони роблять.

Афанасьєв розповів, що добре пам'ятає не лише всіх тих, хто його катував, а й тих, хто принижував, затримував, порушуючи українські закони, і незаконно утримував за гратами.

"Цих законів, які вони порушили, дуже багато, тож, я вважаю, що ми будемо боротися, переслідувати, шукати всіх, хто коїв злочини не тільки проти мене, а насамперед проти українського народу. Бо вони арештовували мене не просто як Геннадія Афанасьєва, а як громадянина України", - заявив колишній політв'язень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>