Алкогольний скандал: Міноборони знайшло винних у зриві навчань

Алкогольний скандал: Міноборони знайшло винних у зриві навчань

Укрінформ
Міністр оборони України Степан Полторак притягнув до дисциплінарної відповідальності 10 керівників за неналежну організацію навчального збору у селищі Гончарівське.

Про це повідомляє прес-служба МОУ.

"Відповідно до вимог Президента України міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак доручив Військовій службі правопорядку (ВСП) провести службове розслідування щодо неналежної організації та проведення навчального збору з резервістами на базі 1 окремої танкової бригади у селищі Гончарівське. Про результати розслідування сьогодні, 21 червня, керівнику оборонного відомства доповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника ВСП у ЗС України генерал-майор Ігор Криштун", - йдеться у повідомленні.

Так, факти неналежної організації навчально-методичного збору підтвердилися. За результатами розслідування міністр оборони притягнув до дисциплінарної відповідальності десять керівників різних органів військового управління Збройних Сил України.

Полторак також визначив у наказі перелік заходів, які необхідно провести у Генеральному штабі, Командуванні Сухопутних військ та оперативних командуваннях з метою недопущення подібних випадків у майбутньому.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-