МЗС залучило Афанасьєва до процесу зі звільнення українських політв’язнів

МЗС залучило Афанасьєва до процесу зі звільнення українських політв’язнів

861
Ukrinform
Міністерство закордонних справ України запросило нещодавно звільненого з ув’язнення в Росії Геннадія Афанасьєва взяти участь в міжвідомчій нараді з питання подальшого визволення українських політв’язнів, утримуваних в Російській Федерації.

Про це у Фейсбуці повідомляє департамент консульської служби МЗС. 

"Афанасьєва та його адвоката було запрошено взяти участь в міжвідомчій нараді, що відбудеться 23 червня  за участю представників причетних міністерств та відомств, відомих правозахисників та адвокатів незаконно утримуваних на території Російської Федерації українських громадян, під час якої обговорюватимуться подальші дієві кроки визволення українських політв'язнів", - йдеться у повідомленні.

Афанасьєв висловив готовність та бажання брати активну участь у звільнені решти українських політв’язнів, які, на жаль, до цього часу поки що залишаються у російських пенітенціарних закладах.

Як повідомляв Укрінформ, у Росії 26-річному Афанасьєву інкримінували створення на території Криму терористичного співтовариства і засудили в 2015 році до семи років ув’язнення. Афанасьєв та інший українець Юрій Солошенко повернулися в Україну з російського ув’язнення 14 червня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>