Аваков просить ще 2 мільярди на зарплати поліцейським

Аваков просить ще 2 мільярди на зарплати поліцейським

1297
Ukrinform
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков проситиме додатково виділити МВС 2 мільярда гривень на заробітні плати та обмундирування всьому особовому складу поліції, а також півмільярда гривень на термінову закупівлю палива для Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Про це він заявив в інтерв'ю Укрінформу.

"Ми проситимемо у цьому році додатково виділити МВС 2 мільярда гривень, щоб забезпечити адекватні заробітні плати і обмундирування всьому особовому складу поліції, який пройшов переатестацію", - сказав Аваков.

На його переконання, потрібно чітко усвідомлювати: якщо ми хочемо мати нову поліцію, то на це треба виділяти кошти, інакше реформа приречена.

Міністр зазначив, що поліцейським відчутно підняли зарплату, але ще є ситуації, коли лейтенанти вже отримують належну зарплату, а на вищий командний склад не вистачає коштів.

"Кого ми обманюємо? Що, полковник житиме на 4 тис. гривень, розуміючи складність ситуації, в той час, коли його підлеглий отримує 6 тисяч, і героїчно терпітиме? Скільки? Тиждень, три, а потім буде красти - людина слабка!", - зауважив Аваков.

Він також констатував катастрофічну нестачу ресурсів на найбіднішу в країні Держслужбу з надзвичайних ситуацій.

"Люди отримують принизливо низьку зарплату. У них немає спеціальної техніки і багато чого іншого, і тут ми теж наполягатимемо на виділенні додаткових ресурсів. Нам потрібно близько півмільярда гривень, в основному на те, щоб терміново закупити паливо для гасіння майбутніх літніх лісових пожеж і на інші оперативні потреби", - зазначив міністр.

Повністю інтерв'ю читайте на сайті Укрінформу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-