Справа Чийгоза є для Кремля знаковою в залякуванні кримських татар – Полозов

Справа Чийгоза є для Кремля знаковою в залякуванні кримських татар – Полозов

Відео
792
Ukrinform
Справа заступника голови Меджлісу кримських татар Ахтема Чийгоза - знакова для російської влади, оскільки за його прикладом притягують до відповідальності інших представників кримськотатарського народу, намагаючись залякати і підкорити.

Про це в інтерв'ю Укрінформу розповів адвокат Микола Полозов.

«Що стосується Ахтема Чийгоза, треба розуміти, що для російської влади це справа знакова. На прикладі Чийгоза, Асанова, Дідерменджі зараз притягують Ільмі Умерова до кримінальної відповідальності, стоїть глобальне завдання - залякати кримських татар, придушити їх волю до опору, видавити за межі Криму найбільш пасіонарних, перетворити інших в це ось населення Росії, в «вату», чого кримські татари не хочуть», - сказав Полозов.

На його думку, для цього «беруть найбільш активних, найбільш міцних - і показово їх ламають».

Адвокат припускає, що ці методи не будуть успішними. «У них (кримських татар — ред.) є національна ідентичність, у них є пам'ять, як Радянський Союз вчинив з їх народом 75 років тому, і навряд чи зараз вони  підкорятимуться Путіну», - сказав Полозов.

Що стосується безпосередньо справи Чийгоза, за словами Полозова, він усвідомлено йде на жертви.

«Ахтем Чийгоз розуміє, що на свободу його відпускати ніхто не збирається і він усвідомлено приносить жертву на благо свого народу. Це його слова», - наголосив  Полозов.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-