Джамала про Євробачення: Це стовідсоткова перемога музики

Джамала про Євробачення: Це стовідсоткова перемога музики

870
Укрінформ
Джамала відкидає звинувачення російської сторони в тому, що її перемога має політичне забарвлення.

Про це вона заявила на прес-конференції в Укрінформі.

"Мені здається, що це була абсолютно стовідсоткова перемога музики. Я давала дійсно більше сотні інтерв'ю, зокрема й на загальних прес-конференціях, і кожен журналіст мені дякував за те, що я беру участь цього року, бо це підвищує рівень конкурсу. Вони не знали, що означає "1944", не розуміли, що саме я співаю у приспіві, але вони дякували за музику", - підкреслила Джамала.

За її словами, це стало зрозуміло відразу - "з першої репетиції, коли всі вже почули пісні наживо".

"Я казала про те, що не вірю відеокліпам, я не вірю флешці альбомній пісень, які представлені, я вірю тільки в живий перформенс. От на сцені, в той самий час, коли ти співаєш, там і буде дійсний переможець. Там буде зрозуміло всім... І з першої репетиції посипались такі заяви, що я - переможниця, тому що всі почули 42 пісні - і вони достатньо рівні і за звучанням, і за змістом: бла-бла-бла... Я відрізнялась і за змістом, і за саундом, звучанням", - сказала Джамала.

До речі, й розпочала прес-конференцію співачка з подяки всім, хто в неї вірив, адже сама була впевнена в своїй перемозі.

"Я дуже хотіла цієї перемоги. Я, можливо, трішечки зухвало казала це, що я їду за перемогою. Всі трішечки посміхалися, ніхто не вірив, але, дійсно, в нас усе вийшло. Я дякую всім, хто вірив", - наголосила артистка.

Нагадаємо, представниця України Джамала перемогла на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2016" з композицією "1944", присвяченою депортації кримських татар.

На конкурсі діє система голосування, за якою 50% голосів дають представники національного журі країни, а 50% - глядачі. Цього року професійне журі надало перевагу представниці Австралії Дамі Ім, а більшість глядачів проголосувала за виступ росіянина Сергія Лазарєва. Українська співачка в обох випадках посіла другу позицію (211 балів від журі та 323 - за результатами смс-голосування), однак сумарний результат - 534 бали - вивів Джамалу на перше місце. Австралійка з 511 балами посіла другу сходинку, а представник РФ, який набрав 361 бал, став третім.

Відразу після конкурсу російські діячі стали заявляти, що перемога представниці України має політичний підтекст.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-