Марина Порошенко започаткувала тренінги з інклюзивної освіти

Марина Порошенко започаткувала тренінги з інклюзивної освіти

Фото
1943
Ukrinform
У рамках соціальної програми Марини Порошенко у Вінниці відбувся перший спеціалізований тренінг для освітян з розвитку інклюзивної освіти.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Це перший крок, коли ми ділимося своїми знаннями і позитивним досвідом,  розповідаємо на тренінгах про економічну і юридичну базу, адміністративні питання, які потрібно знати, щоб якомога ефективніше впровадити інклюзивну освіту в Україні. Кінцева мета – щоб вже з 1 вересня наші особливі діти сіли за парти разом зі своїми однолітками в школах», - повідомила Марина Порошенко.

За її словами, для запровадження в Україні інклюзивної освіти наявна нормативна база. Потрібна лише воля небайдужих і зацікавлених людей, аби особливі діти отримали рівні можливості на освіту і пострадянська спадщина у вигляді спецустанов для них пішла в минуле.

Тренінги «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результат» розпочалися з Вінниці. Відповідні знання та сертифікати з рук Марини Порошенко отримали 33 директори загальноосвітніх шкіл області.

Загалом, навчання зі впровадження інклюзії пройдуть керівники освітніх закладів з ще чотирьох пілотних регіонів - Київської, Запорізької, Житомирської  та Харківської областей. Наступним кроком реалізації соціальної програми стануть тренінги для вчителів, які безпосередньо працюватимуть з особливими дітьми.

Марина Порошенко

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>