Київ виграв суд за землю скверу Небесної Сотні

Київ виграв суд за землю скверу Небесної Сотні

2300
Укрінформ
Суд задовольнив клопотання прокуратури та КМДА щодо унеможливлення перепродажу землі під сквером Небесної Сотні.

Про це заявив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко, повідомляє прес-служба КМДА.

"Суд унеможливив перепродаж землі під сквером Небесної Сотні. Тільки що задоволене клопотання прокуратури та КМДА", - зазначив Бондаренко.

Він нагадав, що з 2007 року цю землю кілька разів перепродавали. "Позиція міста чітка – жодного будівництва у Сквері Небесної Сотні не буде. Ми повернемо цю землю у власність громади", – запевнив він.

Сквер Небесної Сотні на вулиці Михайлівській власними зусиллями облаштували місцеві мешканці та волонтери. Уже кілька років вони борються проти забудови цього місця, де планувалося звести готель. У січні цього року київський міський голова Віталій Кличко доручив створити спільну робочу групу з активістів і представників столичної влади з метою повернення до комунальної власності земельної ділянки на вулиці Михайлівській та збереження розташованого на ній скверу.

У КМДА нагадали, що дві прилеглих ділянки, на одній з яких розташований сквер, належали одному власнику. Договір оренди однієї з цих ділянок розірвала Київрада. Щодо другої ділянки, яка перебуває в приватній власності, тривали переговори з метою пошуку альтернативних судовим варіантів щодо її повернення до комунальної власності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-