Справа Костенка: Україна передала ноту Лаврову

Справа Костенка: Україна передала ноту Лаврову

783
Ukrinform
Посольство України в Росії подало ноту в Міністерство закордонних справ РФ за фактом відмови в умовно-достроковому звільненні українця Олександра Костенка.

Про це адвокат Дмитро Сотников написав у своєму Facebook, розмістивши текст документа.

"Посольство просить сприяти в уважному розгляді в Кіровському обласному суді апеляційної скарги адвоката Д.В.Сотникова на ухвалу Кірово-Чепецького районного суду Кіровської області від 13 квітня 2016 року в частині можливості застосування умовно-дострокового звільнення громадянина України О.Ф.Костенка", - сказано в ноті.

В аргументуючій частині вказано, що Костенко "має серйозні проблеми зі здоров'ям, зокрема діагностований відрив вінцевого відростка в ліктьовому суглобі". Також дипломати нагадують, що в українця "зник батько, мати перенесла два інсульти, на утриманні знаходиться малолітня дитина".

Як повідомлялося, 5 лютого 2015 року Костенко був викрадений біля дверей власного під'їзду в Сімферополі невідомими людьми, які виявилися співробітниками ФСБ. Пізніше вони сказали, що це було не викрадання, а затримання. Наступного дня оперативники ФСБ змусили його написати явку з повинною з визнанням, що він, перебуваючи в Києві на Майдані, 18 лютого 2014 року нібито кинув у співробітника "Беркута" камінь. За цим обвинуваченням Костенко був засуджений на 4 роки 2 місяці, апеляція врахувала наявність малолітньої дитини і скоротила термін до 3 років 11 місяців, а після касації термін скоротили до 3 років 6 місяців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-