SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Влада Києва пішла на поступки "алкогольному" протесту - 21.04.2016 14:37 — Новини Укрінформ
Влада Києва пішла на поступки "алкогольному" протесту

Влада Києва пішла на поступки "алкогольному" протесту

Фото
1445
Ukrinform
Підприємці, які придбали ліцензії на продаж алкоголю в МАФах, зможуть реалізовувати спиртні напої до закінчення терміну дії такого договору.

Про це під час засідання Київської міської ради зазначив секретар Київради Володимир Прокопів, передає прес-служба міської влади.

Біля КМДА протестували проти заборони продажу алкоголю в МАФах

"Позиція міської влади незмінна, алкоголю в МАФах бути не повинно. Але будь-який процес потрібно робити цивілізовано. Якщо люди заплатили за ліцензію на продаж алкоголю, вони мають право, до кінця дії своєї ліцензії, цей алкоголь продавати. Потім ми поставимо крапку на цій діяльності", - сказав Прокопів.

Раніше повідомлялося, що власники МАФів, які від ранку протестують під стінами столичної адміністрації проти заборони продажу алкоголю у кіосках, спробували штурмувати Київраду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-