Міносвіти обіцяє не чіпати стипендії

Міносвіти обіцяє не чіпати стипендії

1129
Укрінформ
Міносвіти надало роз'яснення щодо чуток про скасування стипендій.

Про це йдеться у листі МОН до керівників вищих навчальних закладів, оприлюдному на сайті міністерства.

«У зв'язку із поширенням недостовірної інформації щодо «скасування виплат стипендій студентам у 2016 році», Міністерство освіти і науки України просить Вас поінформувати студентів та органи студентського самоврядування про те, що міністерством рішень щодо скасування виплат стипендій у 2016 році не приймалось», - йдеться у листі.

У відомстві зауважили, що наразі міністерство розробило нову концепцію фінансування вищої освіти, якою передбачено зміну моделі  розподілу коштів серед вишів, а також фінансування стипендій, зокрема створення окремого фонду для виплат як академічних, так і соціальних стипендій, та соціального забезпечення і витрат на утримання гуртожитків.

Наразі МОН розробило відповідний законопроект, який перебуває на стадії громадського обговорення.

Також у міністерстві наголосили, що зміни у принципах нарахування стипендій (у разі іх прийняття) не стосуватимуться тих студентів, котрі вже навчаються, а лише тих, хто тільки  вступатиме до вишів.

Нагадаємо, у березні Міністерство освіти та науки представило нову модель розподілу коштів між державними вищими навчальними закладами

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-