Вища рада юстиції просить звільнити одіозного суддю Оберемка

Вища рада юстиції просить звільнити одіозного суддю Оберемка

Укрінформ
Вища рада юстиції прийняла рішення внести подання про звільнення судді Макарівського районного суду Київської області Владислава Оберемка за порушення присяги.

Про це повідомляє прес-служба ВРЮ.

«За результатами таємного голосування Вища рада юстиції одноголосно підтримала рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ) від 24 вересня 2015 року та ухвалила рішення внести подання Президентові України про звільнення Оберемка Владислава Олександровича з посади судді Макарівського районного суду Київської області за порушення присяги», – повідомив результати голосування голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк.

За його словами, до ВККСУ надійшли десятки звернень стосовно притягнення Оберемка до дисциплінарної відповідальності. Підставою для звернення слугувало розміщення у ЗМІ  відеоматеріалів про інцидент, що стався у ніч з 27 на 28 лютого 2015 року за участю судді Оберемка, під час якого останній, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, не виконав вимоги працівника Державтоінспекції про зупинку транспортного засобу та зупинився лише після переслідування його працівниками ДАІ. "Під час спілкування з працівниками правоохоронних органів суддя Оберемко поводив себе агресивно, використовував нецензурну лексику, відмовився надати на їхню вимогу документи на транспортний засіб і право керування ним, погрожував вогнепальною зброєю і зв’язками в органах прокуратури", - нагадали в раді юстиції.

Постановою Святошинського районного суду міста Києва від 22 квітня 2015 року Оберемка було визнано винним у вчиненні зазначених правопорушень і накладено адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

Стосовно Оберемка також порушене кримінальне провадження за частиною першою статті 345 (погроза щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України та частиною четвертою статті 296 (хуліганство) КК України, судовий розгляд якого ще триває.

Фото: uapress.info

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-