Японія дала Україні ще грошей на освіту і медицину

Японія дала Україні ще грошей на освіту і медицину

Укрінформ
Уряд Японії надав Україні фінансову допомогу у рамках програми підтримки проектів людської безпеки "Кусаноне" на суму $335 тисяч.

Церемонія підписання грантових угод по проектах відбулася у вівторок у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Уряд Японії надає Україні безвідплатну допомогу у медичній та освітній сферах, бо розуміє, що зараз переважно кошти йдуть на оборону країни, і через те значно скорочені кошти на інші сфери", - сказав Надзвичайний та Повноважний посол Японії в Україні Шігекі Сумі на церемонії підписання грантових угод.

Він повідомив, що кошти будуть направлені на реалізацію п'яти проектів у Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській та Черкаській областях.

Кошти підуть на модернізацію медичного обладнання в Рогатинській центральній районній лікарні, Львівській лікарні "Охматдит", Жашківській центральній районній лікарні, Катеринопільській центральній районній лікарні. Також будуть покращені санітарні умови у дитсадках Ужгорода, зокрема, закуплять морозильні камери, холодильники, сучасні жарові шафи, електроплити тощо.

В посольстві повідомили, що зазначені проекти спрямовані на підтримку проектів, представлених неурядовими організаціями. У лютому 2016 року вже було підписано шість контрактів на суму $460 тис.

З 2002 року в рамках програми "Кусаноне" було виділено українським організаціям близько $7,1 млн.

Фото:  telegraf.com.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-