Українські військові отримали першу партію нових мінометів «Молот»

03.03.2016 21:00 2542

ПАТ «Завод Маяк», що входить до складу державного концерну  «Укроборонпром», відвантажив першу партію мінометів 120-го калібру М120-15 «Молот» українським військовим. Техніка вітчизняного виробництва передана для забезпечення потреб Міністерства оборони України.

Про це повідомляє прес-служба ДК «Укроборонпром».

«Новий міномет зібрав багато позитивних відгуків від військових і технічних фахівців. Тепер він зможе показати свої потужні можливості в умовах реальних бойових дій. Завод «Маяк» готовий повністю задовольнити потреби армії у цій зброї», - наголосив директор ПАТ «Завод Маяк» Олександр Перегудов.

Місяць тому на полігоні у Чернігівській області відбулись  приймально-здавальні випробування цього міномету «Молот».

ПАТ «Завод «Маяк» спеціалізується на розробці, виготовленні, реалізації, ремонті, модернізації та утилізації озброєння і військової техніки, проведенні та реалізації науково-дослідних і конструкторсько-експериментальних робіт з розробки та впровадження у виробництво нових виробів. Саме тут розробили спеціальні бойові модулі для імпортних бронемашин «Хамві» та «Саксонів».

У прес-службі нагадали, що у 2015 році «Укроборонпром» в 36 разів збільшив виробництво озброєння і військової техніки та почав системно надавати Збройним силам новітні зразки. За результатами минулого року підприємства концерну виробили, модернізували і відремонтували рекордні 7 198 одиниць озброєння і військової техніки. «Укроборонпром» отримав 1,626 млрд грн чистого прибутку в порівнянні з 348 млн грн збитку в 2014 році.

Фото: Укроборонпром

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-