Захист Савченко: Ми не вважаємо, що Надія має хоч один шанс у цій справі

Захист Савченко: Ми не вважаємо, що Надія має хоч один шанс у цій справі

1020
Ukrinform
Адвокат народного депутата України Надії Савченко Ілля Новіков у ході дебатів сторін у Донецькому міському суді в четвер підтвердив колишні повідомлення, що сторона захисту не оскаржуватиме вирок.

Відеотрансляцію засідання веде на Youtube Радіо Свобода, текстову трансляцію веде портал Медіазона.

«На ухвалений вами вирок не буде внесено апеляційну скаргу. Але це не тому, що Савченко вважає себе винною», - заявив Новіков.

Він детально пояснив позицію підзахисної та її адвокатів: «Ми не вважаємо, що Надія має або мала хоч один шанс у цій справі. Після слів Маркіна (спікер Слідкому РФ - ред.) стало ясно, що це буде показовий процес. Ви, звичайно, ухвалите вирок обвинувальний. І давайте, скажімо так, за процесом спостерігає весь світ. У залі - дипломати, співробітники посольств, справа не залишиться без уваги і після вироку. Я абсолютно переконаний, що протягом цього року і найближчих місяців за підтримки дружніх нам організацій вдасться добитися політичного звільнення Надії Савченко. А що стосується обвинувачення - обвинувачення було фальшивим, ви це прекрасно знаєте».

Після участі в дебатах команди захисту виступить сама Надія Савченко з останнім словом.

Нагадаємо, російське слідство обвинувачує Савченко за статтями «вбивство» і «замах на вбивство». Українка всі обвинувачення заперечує. Насправді, після захоплення в полон бойовиками, її було переправлено на територію Росії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-