Стрічка про пастора з Маріуполя отримала нагороду в США

Стрічка про пастора з Маріуполя отримала нагороду в США

Відео
2089
Ukrinform
Фільм Crocodile Gennadiy про Геннадія Мохненка, пастора дитячого реабілітаційного центру для безпритульних «Республіка Пілігрим», отримав престижну відзнаку у США. Його автором є американський режисер Стів Гувер.

Авторитетна міжнародна організація Social Impact Media Awards (SIMA) відібрала цю картину (серед 255-ти претендентів з 93 країн світу) в якості одного з фіналістів. Тепер, рішенням авторитетного журі, фільм визнаний найкращим документальним проектом та отримав додаткові нагороди за найкращу режисерську та стилістичну роботи.

Світова прем'єра фільму про пастора з Маріуполя, батька 32 прийомних дітей, відбулась на відомому фестивалі «Тайбека» у Нью-Йорку, пише Zaxid.net.

Геннадій Мохненко - пастор «Церкви добрих перемін» (м. Маріуполь), засновник і керівник найбільшого на території колишнього Радянського Союзу дитячого реабілітаційного центру «Республіка Пілігрим» та мережі реабілітаційних центрів для дорослих. Широко відомий як ініціатор громадської антинаркотичної акції «Обридло», за проведення якої отримував погрози, кругосвітнього велопробігу «Світ без сиріт». Живе в Маріуполі. Виховує трьох дітей та 32 прийомних .

Увагу ЗМІ привернула участь Мохненка у створенні оборонних окопів під Маріуполем у вересні 2014, будівництві під Маріуполем блокпоста (жовтень 2014). У квітні 2015 Геннадій Мохненко був зарахований до міжконфесійного батальйону військових капеланів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>