Справа Савченко: прокурори привели в суд "альтернативного" астронома

Справа Савченко: прокурори привели в суд "альтернативного" астронома

1316
Ukrinform
У Донецькому міськсуді на засіданні у справі народного депутата України Надії Савченко обвинувачення привело свого експерта-астронома.

Про це пише у своєму Твітері адвокат Ілля Новіков.

«Інтрига! Прокурори витягнули звідкись свого астронома. Зараз його допитуватимуть, щоб він сказав проти нашого спеціаліста. Ми тільки за. Семенцов Валеріан Микитович. Маю сказати, я приємно здивований. Зрозуміло, що він зараз оспорюватиме наші висновки. Але все одно, це життя. А то обвинувачення під кінець зовсім скотилося в глухе болото. А так хоч трохи схоже на нормальний суд», - пише Новіков.

Семенцов Валеріян Микитович - сивий чоловік з георгіївською стрічкою, 1960 року народження. Працює старшим науковим співробітником у Державному астрономічному інституті ім.Штернберга МДУ.

На початку допиту Семенцов сказав, що його спеціалізація - формування астрономічних каталогів, зоряних і незоряних, обробка первинних спостережень, виявлення залежностей, виміри для формування каталогу астрономічних об'єктів. Семенцов перелічує різноманітні перекручення, які можуть призвести до неточностей у визначенні часу, що потрібно для визначення алібі.

Раніше на засіданні 23 грудня співробітник того ж інституту Ольга Возякова сказала, що дані астрономічних розрахунків доводять алібі Савченко.

Нагадаємо, російське слідство обвинувачує Савченко за статтями «вбивство» і «замах на вбивство». Українка всі обвинувачення заперечує. Насправді після захоплення в полон бойовиками її переправили на територію Росії. Надія Савченко оголосила голодування 18 грудня після того, як було продовжено її тримання під вартою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>