Муженко розповів про

Муженко розповів про "складну та принципову" розмову з бійцями 53-ї

Фото
Укрінформ
Начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко відвідав полігон "Широкий Лан" та провів зустріч з особовим складом 53 окремої механізованої бригади, які скаржилися на ненормальні умови служби. 

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці

"Чимало болючих питань було озвучено під час моєї зустрічі з особовим складом 53 омбр. Розмова була складна, неупереджена та принципова. Зараз тут працює робоча група по вивченню реального стану справ в бригаді, по закінченню роботи якої будуть прийняті організаційні та кадрові рішення", - зазначив Муженко.

За його словами, не все можна вирішити відразу, деякі питання потребують часу для їх вирішення.

"Переконався в тому, що головною причиною у виникненні такої непростої ситуації стала відсутність системної комунікації між командуванням бригади та особовим складом. Військовослужбовець - це перш за все людина і кожен командир повинен про це завжди пам'ятати", - заявив начальник Генштабу.

Він додав, що наразі продовжуються роботи по облаштуванню польового табору. Ситуація перебуває під його особистим контролем.

Нагадаємо, 46 бійців 53-ї механізованої бригади, не задоволені умовами перебування, 8 лютого вийшли з полігону Широкий Лан та рушили на прийом до військового прокурора у Миколаїв.

У приміщенні Миколаївської РДА їм організували зустріч з військовим прокурором Миколаївського гарнізону Південного регіону України Олександром Китом. Військові розповіли про свої побутові проблеми та написали звернення до військової прокуратури. Бійці скаржилися на нелюдське ставлення командування до них, постійні образи, антисанітарію, відсутність наметів, спальних місць, води та їжі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-