МОН назвало дати шкільних іспитів

МОН назвало дати шкільних іспитів

1281
Укрінформ
Міністерство освіти і науки затвердило дати та орієнтовні вимоги для проведення іспитів (державної підсумкової атестації) учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Про це йдеться у відповідному наказі за підписом міністра освіти і науки Сергій Квіта, оприлюдненому на сайті Міністерства.

"Державна підсумкова атестація проводиться в загальноосвітніх навчальних закладах: I ступеня (4 клас) - з 12 по 21 травня з трьох предметів: української мови, літературного читання і математики; ІІ ступеня(9 клас) - з 1 по 8 червня з трьох предметів: української мови, математики та предмета за вибором навчального закладу", - йдеться в наказі.

ДПА для випускників 11 класів у цьому році пройде у формі зовнішнього незалежного оцінювання, при цьому його результати будуть зараховуватися як результати ДПА за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи.

ЗНО/ДПА з української мови і літератури відбудуться 5 травня в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання, 11 травня в пунктах проведення ЗНО відбудеться тестування з математики або 13 травня - тестування з історії України (предмет для обов'язкового тестування визначається випускником при реєстрації на ЗНО). 20 травня в навчальному закладі відбудеться обов'язкове цього року для всіх випускників шкіл тестування з іноземної мови за завданнями Міністерства освіти і науки.

Нагадаємо, що реєстрація осіб з числа випускників старшої школи, які будуть проходити ДПА у формі ЗНО, триває на сайті Українського центру оцінювання якості освіти до 4 березня 2016 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-