У Дніпропетровську відкрили ісламський культурний центр

У Дніпропетровську відкрили ісламський культурний центр

Укрінформ
Ісламський культурний центр відкрили у Дніпропетровську. Мусульмани тут можуть виконувати не лише релігійні ритуали, а й навчатися та вирішувати соціальні питання.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

За словами голови товариства мусульман у Дніпропетровську «Умма» Павла Федосова, ісламський культурний центр на вулиці Столярова став першим в області й дев'ятим в Україні у мережі «Альраід».

«Раніше наша мусульманська громада не мала своєї мечеті, а зустрічі та молитви проводили в орендованих приміщеннях або наданих установами. При цьому за останні п’ять років чисельність членів громади, які постійно відвідуюють молитви, зросла майже до 400, а загалом у Дніпропетровську - кілька тисяч мусульман», - зазначив Федосов.

Комплекс, крім мечеті, включає бібліотеку, навчальні класи для охочих ознайомитися з ісламською культурою. Загальна площа приміщення складає 400  кв м, а мечеті - 200 кв м.

Як зазначив голова громади, зростання чисельності мусульман у Дніпропетровську пов’язують із переміщенням їх з окупованих Луганської та Донецької областей та Криму.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-