Мосійчук каже, що почувається краще. Не вистачає єдиного...

Мосійчук каже, що почувається краще. Не вистачає єдиного...

Укрінформ
Печерський районний суд Києва розпочав розглядати клопотання Генпрокуратури щодо обрання міри запобіжного заходу народному депутату від Радикальної партії Ігорю Мосійчуку.

Депутат прийшов на засідання після тривалої перерви, пов'язаної з погіршенням стану здоров'я, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Після госпіталізації з Апеляційного суду з крововиливом шлунку в Інституті Шалімова я почуваюсь значно краще. Лікування триває і я заявляю відповідні клопотання щодо мого перебування, і як мене відпустили, і на яких умовах. З сьогоднішнього засідання я очікую справедливості, перш за все. Це єдине, чого не вистачає українському правосуддю в цілому", - зазначив Мосійчук перед початком засідання.

Депутат підозрюється у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 4 ст. 368 ("Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою"), ч. 2, 3 ст. 296 ("Хуліганство"), ч. 1, 2 ст. 350 ("Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок"), ч. 1 ст. 376 ("Втручання в діяльність судових органів"), ч. 1, 2 ст. 377 ("Погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного") Кримінального кодексу України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-