Окупанти втричі скоротили стипендію студентам Севастополя

Окупанти втричі скоротили стипендію студентам Севастополя

1632
Ukrinform
Розмір стипендії севастопольських студентів довели до загальноросійського рівня: з початку 2016 року стипендія стала втричі меншою порівняно з виплачуваною в Україні.

Про це повідомляє Севастопольський новинний портал ForPost.

«Стипендії студентам СЕВДУ знизили до загальноросійських стандартів відповідно до російського законодавства», - пише ForPost.

За даними видання, ще наприкінці 2015 року студентам платили 4500 рублів на місяць, а розмір підвищеної стипендії складав 6000 рублів.

З 1 січня цього року, відповідно до наказу по Севастопольському державному університету від 11.01.2016 року, розмір академічної стипендії для тих, хто пройшов проміжну атестацію, змінено до мінімального - 1300 рублів.

Надалі розмір студентських виплат визначатиметься, «виходячи з можливостей стипендіального фонду, виділеного на 2016 рік», повідомили в стипендіальному відділі СЕВДУ.

Ситуацію зі зниженням стипендій там пояснюють тим, що «такі мізерні стипендії платять у більшості російських вишів».

У «міністерстві освіти, науки і молоді» Криму підтвердили, що «розмір підвищеної стипендії раніше був 6000 рублів, а цього місяця вже 2600, а звичайна стипендія - всього 1300».

За інформацією прес-служби відомства, ситуація у зв'язку зі скороченням розміру стипендії вивчається, зокрема, з даного питання «направлено відповідний запит».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-