На "грипозні канікули" відправили школярів ще трьох міст

На "грипозні канікули" відправили школярів ще трьох міст

2193
Ukrinform
У Запорізькій області карантин оголошено в навчальних закладах Бердянська, Мелітополя, Енергодара, у Кам`янсько-Дніпровському районі та в деяких школах інших населених пунктів. Загалом від занять вимушено «відпочивають» майже 15% школярів.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької ОДА.

«За повідомленням департаменту освіти і науки облдержадміністрації,  станом на 20 січня введено тимчасові карантинні заходи і призупинено навчально-виховний процес у 74 загальноосвітніх навчальних закладах області (12,6 % від загальної кількості шкіл). Так, не працюють усі школи в містах Бердянську, Мелітополі й Енергодарі, а також у Кам'янсько-Дніпровському районі... Наразі на карантинних заходах загалом перебувать 22915 учнів (14,7% від загальної кількості)», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в обласному центрі призупинено навчальні заняття у трьох закладах: класичному ліцеї та школах № 17 і 75. Крім того, у різних школах міста тимчасово не функціонують ще 29 класів. По одному загальноосвітньому закладу не проводять заняття у Веселівському, Мелітопольському і Михайлівському районах.

За інформацією Головного управління Держсанепідслужби, станом на 20.01 зафіксовано 3095 випадків захворюваності дітей на грип та ГРВІ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-