Держкіно заборонило серіал про подвиги радянських чекістів

Держкіно заборонило серіал про подвиги радянських чекістів

2162
Ukrinform
Державне агентство з питань кіно заборонило в Україні показ серіалу українсько-білоруського виробництва «Вовче сонце».

«Державне агентство України з питань кіно у рамках виконання покладеного на нього завдання щодо захисту інформаційного простору України на підставі рішення Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно ухвалило рішення анулювати державне посвідчення і скасувати державну реєстрацію телевізійному серіалу «Вовче сонце» режисера Сергія Гінзбурга. Країна – виробник: Білорусь, Україна (2012 рік)», – цитує повідомлення Радіо Свобода.

Головний герой серіалу, дія якого розгортається 1924 року, – радянський чекіст, засланий на територію Польщі.

Раніше у п’ятницю державне агентство України з питань кіно відмовило у державній реєстрації російським серіалам «Синдром дракона» (2012 року) та «Тільки ти» (2011року). Крім того, Держкіно анулювало державну реєстрацію і скасувало прокатні посвідчення фільмам: «Вулиці розбитих ліхтарів», «Ми із майбутнього», «Історія льотчика», «Бригада», «Полювання на піранью (Піраньї)», «Конвой PQ-17», «Станиця». 

Відповідні рішення Держкіно ухвалює на підставі закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України», яким заборонено розповсюдження і демонстрування фільмів, що містять популяризацію силовиків держави-агресора.

Фото: "Кинопоиск.ru"


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-