ДАІ та МРЕВ більше немає. Аваков розповів, як зареєструвати авто

18.11.2015 16:07 7048

Кабінет міністрів із сьогоднішнього дня ліквідував ДАІ та МРЕВ.

Про це у Фейсбуці повідомляє міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Сьогодні, нарешті, склалися всі умови. Ліквідовано ДАІ, МРЕВ - створені сервісні центри МВС, змінені процедури – підготовлена купа підзаконних нормативних змін. І ось сьогодні вніс постанову на Кабінет міністрів і був активно підтриманий: використання довідок-рахунків при оформленні автомобілів СКАСОВАНО!», - пише він.

Як додав Аваков, тепер при оформленні автомобіля в сервісному центрі МВС продавцю і покупцю достатньо підписати договір купівлі-продажу в будь-якому сервісному центрі України в присутності адміністратора, який безкоштовно засвідчить особистості учасників угоди на підставі документів.

Як зазначив міністр, від сьогодні для реєстрації автомобіля на нового власника достатньо:

• Підписати договір купівлі-продажу (дарування) продавцем і покупцем особисто в будь-якому сервісному центрі МВС України в присутності адміністратора центру з пред'явленням документа, що посвідчує особу. Вартість послуги – тільки обов'язкові платежі, встановлені законом.

• Нотаріально посвідчити договір купівлі-продажу і надати його в будь-який сервісний центр України. Оплата обов'язкових платежів плюс послуги нотаріуса.

• Для покупців нових автомобілів в салонах (у юр. особи) достатньо надати в сервісний центр договір, що підтверджується печаткою продавця і свої документи. Оплата обов'язкових платежів, встановлених законом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-